Sıkça Sorulan Sorular

FASTECH sayesinde artık teknik tüm durumlarda anında uzman arkadaşlarımız tarafından led tv panel ledleri konusunda destek alabileceksiniz.Ürün almasanız bile YUXIN FASTECH sayesinde bulamadığınız panel ledlerini whatsapp üzerinden anında sorgulatabilirsiniz.

Merak edilen ve müşterilerimiz tarafından sık olarak sorulan sorular;

1) Eski barın üstünden uyguladığımızda soğutma görevi kaybolurmu ?

– Hayır.Yuxin Ledmatic teknik ekibi olarak bunun sorun olacağını düşünerek ürünü normal barlardan biraz daha geniş ve kalın yüzey alanına sahip özel alaşımlı soğutmalı aluminyumdan ürettik.

2) Bütün led tv barlarının yerine oluyormu ?

– Hayır.YX-M17 3-3,3v luk led bar grubunu temsil etmektedir.Diğer barlara uyum sağlayan universal modellerimiz bu ürünümüz gibi kendi patentimiz altında çok yakında siz değerli müşterilerimizle buluşacaktır.

3) Garantisi varmıdır ?

– YX-M17 içinde ATLAS ELEKTRONİK-YUXIN LEDMATIC olarak garanti vermekteyiz.

4) Tüm ürünler kontrol edilerek mi sevk ediliyor ?

– Ürünlerimizin tamamı üretimden sevkiyata uzanan yoğun zincirde özel test cihazlarında tam 6 farklı aşamada kontrol edilmektedir.

5) Odaklamada sorun yaşarmıyım ?

– YX-M17 de diğer led tv backlightlar gibi led tv panel odak test makinasında özel olarak odak kontrolünden geçmektedir.

4) Paket detayları nasıl , tek tek alınabiliyormu?

– YX-M17 kendi içinde 10arlı mini UV-ESD Antistatik paketler içinde satılmaktadır.Koli adedi 30paket:300adettir.Minimum alımı 10adet(1paket) yapabilmektesiniz.

5) Piyasadaki bazı led barlara göre pahalıya geliyor nasıl bir avantajı var ?

-Piyasada led barı bulamayıp müşteriyi geri çevirmektense bu ürünü uygulayabilirsiniz.Bazı panellerde tek led arızasında birçok müşterimiz led değişip gönderiyor bununla vakit kaybetmektense bu ürünle direk ledi sökmeden üzerinden uygulayıp geçebiliyor ve bu sayede işine hız katmış oluyor.

Stoklara yeni gelen ürünlere anında ulaşmak için lütfen whatsapp hatlarımıza kayıt yaptırınız ve 0850 888 8 533 nolu telefondan bilgi arayarak veya whatsapp üzerinden alınız.
Yükleniyor...